PLAN ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH NA ROK 2017/2018
SEMESTR I

1. GIMNASTYKA W WODZIE – Ośrodek Olimpijski w Zakrzowie

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 10, 13, 17, 20, 24, 27 13:00 wtorek / piątek
listopad 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28 13:00 wtorek / piątek
grudzień 1, 5, 8 13.00 wtorek / piątek

2. JĘZYK ANGIELSKI – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 12, 19, 26 15:15 czwartek
listopad 9, 16, 23, 30 15:15 czwartek
grudzień 7 15:15 czwartek

3. JĘZYK NIEMIECKI – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 9, 16, 23 15:00 poniedziałek
listopad 6, 13, 20, 27 15:00 poniedziałek

4. GIMNASTYKA RUCHOWA – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 9, 12, 16, 19, 23, 26 14:15 poniedziałek / czwartek
listopad 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27, 30 14:15 poniedziałek / czwartek
grudzień 4, 7 14:15 poniedziałek / czwartek

5. JOGA – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlue

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 12, 19, 26 10:00 czwartek
listopad 9, 16, 23, 30 10:00 czwartek
grudzień 7 10:00 czwartek

6. RĘKODZIEŁO – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 24 15:00 – 17:00 wtorek
listopad 7
21
15:00 – 17:00
14:00 – 17:00
wtorek
grudzień 5 15:00 – 17:00 wtorek

7. SZACHY – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 11, 18 12:00 środa
listopad 8, 15, 22 12:00 środa

8. RUCH TAŃCEM – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 20, 27 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
listopad 3, 10, 17, 24 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
grudzień 1, 8 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek

PLAN ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH NA ROK 2016/2017
SEMESTR II

1. GIMNASTYKA W WODZIE – Ośrodek Olimpijski w Zakrzowie

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 10, 13, 17, 20, 24, 27, 31 13:00 wtorek / piątek
luty 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28 13:00 wtorek / piątek
marzec 3, 7, 10, 14, 17, 21, 24, 28, 31 13.00 wtorek / piątek
kwiecień 4, 7, 25, 28 13.00 wtorek / piątek
maj 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30 13.00 wtorek / piątek
czerwiec 2, 6, 9, 13 13.00 wtorek / piątek

2. JĘZYK ANGIELSKI – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 10, 17, 24, 31 16:00 wtorek
luty 7, 14, 21, 28 16:00 wtorek
marzec 7, 14, 21, 28 16:00 wtorek
kwiecień 4, 25 16:00 wtorek
maj 2, 9, 16, 23, 30 16:00 wtorek
czerwiec 6, 13 16:00 wtorek

3. JĘZYK NIEMIECKI – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 9, 16, 23, 30 16:00 poniedziałek
luty 6, 20, 27 16:00 poniedziałek
marzec 6, 13, 20, 27 16:00 poniedziałek
kwiecień 3, 24 16:00 poniedziałek
maj 8, 15, 22, 29 16:00 poniedziałek
czerwiec 5, 12 16:00 poniedziałek

4. RĘKODZIEŁO – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 9, 17, 24, 31 15:00 wtorek
luty 7, 14, 21, 28 15:00 wtorek
marzec 7, 14, 21, 28 15:00 wtorek
kwiecień 4, 25 15:00 wtorek
maj 9, 16, 23, 30 15:00 wtorek
czerwiec 6, 13 15:00 wtorek

5. GIMNASTYKA RUCHOWA – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30 14:15 poniedziałek / czwartek
luty 2, 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27 14:15 poniedziałek / czwartek
marzec 2, 6, 9, 13, 16, 20, 23, 27, 30 14:15 poniedziałek / czwartek
kwiecień 3, 6, 20, 24, 27 14:15 poniedziałek / czwartek
maj 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 14:15 poniedziałek / czwartek
czerwiec 1, 5, 8 14:15 poniedziałek / czwartek

6. JOGA – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlue

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 11, 18, 25 14:30 środa
luty 1, 8, 15, 22 14:30 środa
marzec 1, 8, 15, 22, 29 14:30 środa
kwiecień 5, 26 14:30 środa
maj 10, 17, 24, 31 14:30 środa
czerwiec 7, 14 14:30 środa

7. RUCH TAŃCEM – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 13, 20, 27 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
luty 3, 10, 17, 24 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
marzec 3, 10, 17, 24 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
kwiecień 7, 28 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
maj 12, 19, 26 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek
czerwiec 2, 9 10:00 – I grupa
11:00 – II grupa
piątek

8. SZACHY – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
styczeń 11, 25 12:00 środa
luty 15, 22 12:00 środa
marzec 8, 22, 29 12:00 środa
kwiecień 5, 26 12:00 środa
maj 10 12:00 środa

PLAN ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH NA ROK 2016/2017
SEMESTR I

1. GIMNASTYKA W WODZIE – Ośrodek Olimpijski w Zakrzowie

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 18, 25 13:00 wtorek
21, 28 13:00 piątek
listopad 8, 15, 22, 29 13:00 wtorek
18, 25 13:00 piątek
grudzień 6 13.00 wtorek
2, 9 13:00 piątek

2. JĘZYK ANGIELSKI – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 18,25 15:30 wtorek
listopad 8, 15, 22, 29 15:30 wtorek
grudzień 6 15:30 wtorek

3. JĘZYK NIEMIECKI – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 17, 24 16.00 poniedziałek
listopad 7, 14, 21, 28 16.00 poniedziałek
grudzień 5, 12 16.00 poniedziałek

4. RĘKODZIEŁO – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 17, 24 15:30 poniedziałek
listopad 7, 14, 21, 28 15:30 poniedziałek
grudzień 5, 12 15:30 poniedziałek

5. ZAJĘCIA KOMPUTEROWE – Miejska Biblioteka Publiczna w K- Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
listopad 3, 10, 17, 24 8.15 czwartek
grudzień 1, 8, 15 8.15 czwartek

6. GIMNASTYKA RUCHOWA – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 18, 20, 25, 27 14.15 wtorek / czwartek
listopad 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29 14.15 wtorek / czwartek
grudzień 6, 8 14.15 wtorek / czwartek

7. JOGA – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlue

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 19, 26 14:30 środa
listopad 2, 9, 16, 23, 30 14:30 środa
grudzień 7, 14 14:30 środa

8. RUCH TAŃCEM – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 21, 28 10:00 i 11:00 piątek
listopad 18, 25 10:00 i 11:00 piątek
grudzień 2, 9 10:00 i 11:00 piątek

8. SZACHY – ul. Skarbowa 10, MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
październik 19, 26 godz. do ustalenia środa
listopad 9, 16, 23, 30 godz. do ustalenia środa
grudzień 7, 14 godz. do ustalenia środa

PLAN ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH NA ROK 2015/2016
SEMESTR II

1. GIMNASTYKA W WODZIE – Ośrodek Olimpijski w Zakrzowie

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 2, 9, 16, 23 11.00 wtorek
5, 12, 19, 26 11.00 piątek
marzec 1, 8, 15, 29 11.00 wtorek
4, 11, 18 11.00 piątek
kwiecień 5, 12, 19, 26 11.00 wtorek
1, 8, 15, 22, 29 11.00 piątek
maj 10, 17, 24, 31 11.00 wtorek
6, 13, 20, 27 11.00 piątek

2. JĘZYK ANGIELSKI – ul. Skarbowa 10 s.2 MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 1, 8, 15, 22, 29 17.00 poniedziałek
marzec 7, 14 17.00 poniedziałek
kwiecień 4, 11, 18, 25 17.00 poniedziałek
maj 2, 9, 16, 23, 30 17.00 poniedziałek

3. JĘZYK NIEMIECKI – ul. Skarbowa 10 s.2 MOK w K-Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 2, 9, 16, 23 16.00 wtorek
marzec 1, 8, 15, 29 16.00 wtorek
kwiecień 5, 12, 19, 26 16.00 wtorek
maj 10, 17, 24, 31 16.00 wtorek

4. RĘKODZIEŁO – galeria II p.MOK Koźle

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 1, 8, 15, 22, 29 12.30 poniedziałek
marzec 7, 14 12.30 poniedziałek
kwiecień 4, 11, 18, 25 12.30 poniedziałek
maj 2, 9, 16, 23, 30 12.30 poniedziałek

5. WARSZTATY KOMPUTEROWE – Miejska Biblioteka Publiczna w K- Koźlu

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 17, 24 8.15 środa
marzec 2, 9, 16, 30 8.15 środa
kwiecień 6, 13, 20, 27 8.15 środa
maj 4, 11, 18, 25 8.15 środa

6. GIMNASTYKA REHABILITACYJNA – ul. Skarbowa 10, I p. sala baletowa

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 2, 9, 16, 23 14.15 wtorek
4, 11, 18, 25 14.15 czwartek
marzec 1, 8, 15, 29 14.15 wtorek
3, 10, 17, 31 14.15 czwartek
kwiecień 12, 19, 26 14.15 wtorek
7, 14, 21, 28 14.15 czwartek
maj 10, 17, 24, 31 14.15 wtorek
5, 12, 19 14.15 czwartek

7. JOGA – ul. Skarbowa 10, I p. sala baletowa, MOK Koźle

MIESIĄC DZIEŃ GODZINA UWAGI
luty 3, 8, 15, 22, 29 11.00 poniedziałek
marzec 7, 14 11.00 poniedziałek
kwiecień 4, 11, 18, 25 11.00 poniedziałek
maj 2, 9, 16, 23, 30 11.00 poniedziałek

PLAN ZAJĘĆ FAKULTATYWNYCH NA ROK 2015/2016
SEMESTR I

  1. GIMNASTYKA W WODZIEGR.I – Ośrodek Olimpijski w Zakrzowie

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień 1, 8, 15

11.00

wtorek

styczeń 12, 19, 26
  1. GIMNASTYKA W WODZIE – GR.II – Ośrodek Olimpijski w Zakrzowie

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

styczeń 8, 15, 22, 29

11.00

piątek

  1. JĘZYK ANGIELSKI – ul. Skarbowa 10 s.2 MOK w K-Koźlu

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień 7, 14

17.00

poniedziałek

styczeń 11, 18, 25
  1. JĘZYK NIEMIECKI – ul. Skarbowa 10 s. 2 MOK Koźle

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień 1, 8, 15

16.00

wtorek

styczeń 12, 19, 26

5. RĘKODZIEŁO– galeria II p.MOK Koźle

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień 7, 14

12.30

poniedziałek

styczeń 11, 18, 25
  1. WARSZTATY KOMPUTEROWE – Miejska Biblioteka Publiczna w K- Koźlu

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień 2, 9, 16

8.15

środa

styczeń 13, 20, 27
  1. GIMNASTYKA REHABILITACYJNA – ul. Skarbowa 10, I p. sala baletowa MOK Koźle

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień gr. I- 1, 8, 15

gr. II -3, 10, 17

14.15

gr. I – wtorek

gr.II – czwartek

styczeń gr. I – 12, 19, 26

gr. II – 7, 14, 21, 28

8. JOGA – ul. Skarbowa 10, I p. sala baletowa, MOK Koźle

MIESIĄC

DZIEŃ

GODZINA

UWAGI

grudzień 7, 14

11.00

poniedziałek

styczeń 11, 18, 25

Harmonogram zajęć fakultatywnych –

listopad 2015 r.

GIMNASTYKA W WODZIE

basen w Zakrzowie

17.11.2015 r. (wtorek) godz.11.00

24.11.2015 r. (wtorek) godz.11.00

PŁYWANIE

basen w Zakrzowie

20.11.2015 r. (piątek) godz.11.00

27.11.2015 r. (piątek) godz.11.00

JĘZYK ANGIELSKI

p. Iwona Tłuczykont

MOK w K-Koźlu ul. Skarbowa sala nr 2

02.11.2015 r. (poniedziałek) godz.17.00

09.11.2015 r. (poniedziałek) godz.17.00

16.11.2015 r. (poniedziałek) godz.17.00

23.11.2015 r. (poniedziałek) godz.17.00

30.11.2015 r. (poniedziałek) godz.17.00

JĘZYK NIEMIECKI

p. Cezary Tomczyk

MOK w K-Koźlu ul. Skarbowa sala nr 2

17.11.2015 r. (wtorek) godz.16.00

24.11.2015 r. (wtorek) godz.16.00

WARSZTATY RĘKODZIEŁA

p. Anna Pander

MOK K-Koźle ul. Skarbowa, galeria II piętro

02.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 12.30

09.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 12.30

16.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 12.30

23.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 12.30

30.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 12.30

GIMNASTYKA REHABILITACYJNA

MOK w K-Koźlu ul. Skarbowa I p. sala baletowa

gr. I

03.11.2015 r. (wtorek) godz.14.15

10.11.2015 r. (wtorek) godz.14.15

17.11.2015 r. (wtorek) godz.14.15

24.11.2015 r. (wtorek) godz.14.15

gr. II

05.11.2015 r. (czwartek) godz. 14.15

12.11.2015 r. (czwartek) godz. 14.15

19.11.2015 r. (czwartek) godz. 14.15

26.11.2015 r. (czwartek) godz. 14.15

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Miejska Biblioteka Publiczna K-Koźle

gr. I – zajęcia dla początkujących ( 12 osób)

25.11.2015 r. (środa) godz. 8.15

gr.II – zajęcia dla średnio zaawansowanych ( 12 osób) od lutego.

JOGA

mgr Joanna Walichowska

MOK w K-Koźlu ul. Skarbowa sala nr 2

23.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 11.00

30.11.2015 r. (poniedziałek) godz. 11.00