Po feriach świątecznych wróciliśmy do swoich zajęć: gimnastyki rehabilitacyjnej, wodnej, do jogi, do nauki języków obcych.

Od lutego spotykamy się raz w miesiącu na wykładach związanych z naszym zdrowiem, prowadzonych przez lekarzy z naszego szpitala. Było o cukrzycy, objawach, profilaktyce i innych problemach wewnętrznych. Ostatni wykład mówił, o badaniach, które warto przeprowadzać i jak często, szczególnie przy chorobach przewlekłych.

Kontynuujemy cykl wykładów prowadzonych przez patronującą na Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Nysie. Jest to istna kopalnia wiedzy dla nas, tak ogólnej  jak i historycznej czy medycznej. Bardzo ważne i ciekawe tematy.

W marcu staliśmy się Ambasadorem ula z pszczołami z pasieki „Miodowy Zakątek”. Przygotowaliśmy uroczyście odmalowany, przez profesjonalnego malarza Zbigniewa Grzonkę, ul, który stoi gdzieś w polu! Wcześniej ul „dostała” ZAKSA a teraz MY! Fajna sprawa.

W tym roku obchodzić będziemy X-lecie naszego Uniwersytetu! Przygotowujemy się do obchodów w m-cu wrześniu. Planujemy fajne imprezy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *