W środę 9 października 2019 roku wybraliśmy się liczną grupą do Parku Miniatur w Olszowej. Pogoda była piękna.

Zwiedziliśmy Park, podziwialiśmy wspaniałe światowe budowy, sakralne, takie na wyciągniecie ręki. Niektóre z nich podziwialiśmy w originale w czasie prywatnych wycieczek.

Po spacerze odbyły się ciekawe warsztaty, na których uczyliśmy się, jak zrobić własne mydło. Zdrowe bez konserwantów, pachnące naturalnymi aromatami. Każdy według swojego upodobania „wyprodukował” kolorowe cacko- pamiątkę, którą zabrał ze sobą.

Była pyszna kiełbaska z pieca, śpiewy i ciepła koleżeńska atmosfera.

Tak pożegnaliśmy lato!

Pełni energii, prosto z Olszowej pojechaliśmy do Domu Kultury „Chemik” na spotkanie, które to zorganizował Urząd Marszałkowski w Opolu- związane z propagowaniem biegów dla zdrowia i kondycji całego organizmu.

Spotkanie pt. „Masz jaja- idź na badania” skierowane było głównie do mężczyzn, by nie unikali lekarzy, gdyż coraz więcej chorób dotyka młodszych mężczyzn.

Tomasz Łapianiak i Krzysztof Danków barwnie opowiadali o przygodach i doświadczeniach w trakcie zdobywania Korony gór Polskich. Oni sami zdobyli 28 szczytów- wielkie wyrazy podziwu.

Gościem szczególnym był Vice Marszałek Roman Kolek. Był mały konkurs, nagrody, przede wszystkim wspaniałe, zdrowe i kolorowe przekąski.

Ugoszczeni , zadowoleni no i zmęczeni dotarliśmy pod wieczór do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *